Preskočiť na obsah
Július Kolčár

Priemyselná výroba

Július Kolčár

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Šarovce
Od roku
2005
IČO
41 771 371

Július Kolčár

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
935 52 Šarovce
Na trhu od
20. apríla 2005
IČO
41 771 371
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Július Kolčár

Július Kolčár – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šarovce. Podniká od 20. apríla 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z kovu, pracovanie kovu jednoduchým spôsobom a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Július Kolčár
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 771 371
Dátum vzniku
20. apríla 2005
Miesto podnikania
935 52 Šarovce
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 420-18030
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Július Kolčár zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Július Kolčár?

Miesto podnikania je v obci 935 52 Šarovce.

Čím sa Július Kolčár zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z kovu; pracovanie kovu jednoduchým spôsobom; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Július Kolčár?

IČO je 41 771 371.

Odkedy podniká Július Kolčár?

Podnikanie začalo 20. apríla 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Július Kolčár podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese julius-kolcar.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.